Bilimsel Kitaplar

KİTAP YAYINLATMA

 

KİTAP BÖLÜMÜ (CHAPTER) YAYINLATMA

 

Bilimsel kitap bölümüzü gönderin alanınızla ilgili kitapta yayınlayalım…

 

 

BİLİMSEL KİTAPLAR

 

Özgün bilimsel kitaplarınızı bizimle yayınlayabilirsiniz…

 


AKADEMİK KİTAPLAR


Akademik kitaplarınızı bizimle yayınlayabilirsiniz…


!!!

Kitaplarımız aşağıdaki özetleme ve indeksleme hizmetleri tarafından indekslenmektedir..

!!!

!!!

NOT: Bir yazar herhangi bir temel alandaki kitaba dilediği kadar çalışma ile katkı sağlayabilir. Bölümlerin yazar sayısı birden fazla olabilir. Yayımlanacak kitaplar için yeterli sayıda (en az 7 bölüm) bölüm başvurusu olmaması durumunda, bu kitaplar için yapılan bölüm başvuruları “Bir sonraki yayın dönemine bırakılacaktır”. Yazarların bölüm geri çekmelerinde ücret iadesi yapılmayacaktır.

!!!

KİTAP / KİTAP BÖLÜMÜ (CHAPTER) YAYINLATMA HAKKINDA

Elektronik olarak yayımlayacağımız kitaplarımız ISBN Numarası ile yayımlanacaktır. Kitaplar Türkçe veya İngilizce dilinde yazılmış olabilir. Bu diller dışındaki eserlere yer verilmeyecektir. Çalışmaların benzerlik oranı %20’nin altında olmalıdır. Yazar isim/leri, unvan/ları, kurum/ları ve ORCID bilgilerine çalışmanın ilk sayfasında yer verilmelidir.

Kitap / Eser Gönder” başlığından; yazım kurallarına uygun olarak hazırladığınız kitap / eser çalışmasını, Word dosya olarak yükleyiniz. Word formatında gönderilmeyen çalışmalar dikkate alınmayacaktır. Telif hakkı devir formunun imzalı ve PDF formatında olması gerekmektedir.

Kısa süre içerisinde, çalışmanızın alındığına dair bilgilendirme maili gönderilecektir.

Eser Değerlendirme

Eser gönderimi sırasında yayın değerlendirmesi sonucu kabul/red şartına bağlı olmaksızın ücret alınır. Yayın için uygun bulunmayan çalışmalar için ücret iadesi yapılmamaktadır. Yalnızca değerlendirme ücreti ödenen çalışmalar eser değerlendirmesine gönderilmektedir. Tarafımıza gönderilen eserin daha önce herhangi bir dergide/kongrede/kitapta yayınlanmamış olması ve tarafımıza gönderildiğinde başka bir platformda yayın değerlendirme sürecinde olmaması gerekir.

Kontrol düzeltme sürecinin ardından çalışmanızın bulunduğu kitap için, Kültür ve Turizm Bakanlığına başvurularak akademik alan tasnifli ISBN numarası alınacaktır. Yayım süreci tamamlandıktan sonra, kitap e-book olarak yayımlanacaktır. Ayrıca kitaplar dijital olarak BAP Academy/Yayınevi sayfasında yayımlanacaktır.

SCIENTIFIC BOOKS 2024

SCIENTIFIC BOOKS 2024

SCIENTIFIC BOOKS 2024

Medikal Estetik Ultrasonografik 2024

İç Hastalıkları 2024

Kadın Hastalıkları 2024

SCIENTIFIC BOOKS 2023

Pediatrik Malnütrisyon ve Çölyak Hastalığı 2023

Sağlık Bilimlerinde Yeni Trendler

Cardiovascular Diseases 2023

Eczacılıkta Bilimsel Yenilikler 2023

Cerrahi Bilimlerde Yenilikçi Yaklaşımlar

Sağlık Bilimleri 2023 ve Ötesi

Klinik ve Temel Tıpta Yenilikçi Yaklaşımlar

Psikiyatride Yenilikçi Yaklaşımlar 2023